Dell | Pro Headset Charging Stand | HC524 | Wireless | Apollo Black
- Preces kods: 426271
- EAN: 5397184878132
- MPN: 520-BBGN
52.24€
Bez nodokļa: 43.17€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Wireless |
| Producer product name | HC524 |
| Producer product family | Pro Headset Charging Stand |
| Krāsa | Apollo Black |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 103.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 715 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.21 kg |
| Citas funkcijas | Charging time: 2.5 hrs to full; USB-C input to power; Cable length: 1.2m |