Dell | Pro Headset Charging Stand | HC524 | Wireless | Apollo Black
- Код товара: 426271
- EAN: 5397184878132
- MPN: 520-BBGN
52.24€
Без налога: 43.17€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wireless |
| Producer product name | HC524 |
| Producer product family | Pro Headset Charging Stand |
| Цвет | Apollo Black |
| Gross depth (mm) | 102.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Gross width (mm) | 103.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 715 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.21 кг |
| Другие особенности | Charging time: 2.5 hrs to full; USB-C input to power; Cable length: 1.2m |