EZVIZ CS-H1C (2MP) | EZVIZ
- Preces kods: 426376
- EAN: 6941545616407
- MPN: CSH1C1080P
22.78€
Bez nodokļa: 18.83€
| Ražotājs | EZVIZ |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 53 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross width (mm) | 53 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Volume (m3) | 0.000148877 m³ |
| Palette Qty | 3226 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 176 g |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.09 kg |