Fellowes | Foot Support Breyta | Black
- Preces kods: 426864
- EAN: 043859794898
- MPN: 100016562
33.38€
Bez nodokļa: 27.59€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 533.00 mm |
| Gross height (mm) | 422.00 mm |
| Gross width (mm) | 242.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Gross weight | 3.5 kg |
| Net weight | 3 kg |
| Producer product name | Foot Support Breyta |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašās funkcijas | Rocking motion; Dimensions: 49 cm x 36 cm x 9.8 cm |