Fellowes | Foot Support Breyta | Black
- Код товара: 426864
- EAN: 043859794898
- MPN: 100016562
33.38€
Без налога: 27.59€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 533.00 мм |
| Gross height (mm) | 422.00 мм |
| Gross width (mm) | 242.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 3.5 кг |
| Net weight | 3 кг |
| Producer product name | Foot Support Breyta |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Rocking motion; Dimensions: 49 cm x 36 cm x 9.8 cm |