Fellowes | Laptop Stand | Breyta | White | 235 x 268 x 14 mm
- Preces kods: 426867
- EAN: 043859794874
- MPN: 100016559
13.89€
Bez nodokļa: 11.48€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 197 pcs |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Producer product name | Breyta |
| Producer product family | Laptop Stand |
| Produkta krāsa | White |
| Dimensijas (WxDxH) | 235 x 268 x 14 mm |