Fellowes | Laptop Stand | Breyta | White | 235 x 268 x 14 mm
- Код товара: 426867
- EAN: 043859794874
- MPN: 100016559
13.89€
Без налога: 11.48€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 295.00 мм |
| Gross height (mm) | 112.00 мм |
| Gross width (mm) | 265.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 197 шт. |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.43 кг |
| Producer product name | Breyta |
| Producer product family | Laptop Stand |
| Цвет товара | White |
| Размеры (ШхГхВ) | 235 x 268 x 14 мм |