Fellowes | Monitor Riser Breyta | White
- Preces kods: 426869
- EAN: 043859794904
- MPN: 100016561
24.31€
Bez nodokļa: 20.09€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | Monitor Riser Breyta |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 349.00 mm |
| Gross width (mm) | 208.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 61 pcs |
| Gross weight | 1.2 kg |
| Net weight | 1.1 kg |
| Īpašās funkcijas | Ergonomic comfort with 3 height settings |