Fellowes | Monitor Riser Breyta | White
- Код товара: 426869
- EAN: 043859794904
- MPN: 100016561
24.31€
Без налога: 20.09€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | Monitor Riser Breyta |
| Gross depth (mm) | 390.00 мм |
| Gross height (mm) | 349.00 мм |
| Gross width (mm) | 208.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 61 шт. |
| Gross weight | 1.2 кг |
| Net weight | 1.1 кг |
| Особые свойства | Ergonomic comfort with 3 height settings |