Deepcool CH360 Digital | Black | Mid Tower | ATX PS2
- Preces kods: 427093
- EAN: 6933412774693
- MPN: R-CH360-BKAPE3D-G-1
81.29€
Bez nodokļa: 67.18€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Producer product name | CH360 Digital |
| Gross depth (mm) | 428.00 mm |
| Gross height (mm) | 431.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Net weight | 7.20 kg |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |