Digitus | Charging Trolley for Notebooks/Tablets up to 16''
- Preces kods: 428410
- EAN: 4016032494546
- MPN: DN-45006
1 178.53€
Bez nodokļa: 973.99€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta nosaukums | Charging Trolley for Notebooks/Tablets up to 16'' |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 1260.00 mm |
| Gross width (mm) | 770.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.67 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 pcs |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Net weight | 17.50 kg |
| Dimensions (WxHxL) | 1260 x 824 x 650 mm |