Digitus | Charging Trolley for Notebooks/Tablets up to 16''
- Код товара: 428410
- EAN: 4016032494546
- MPN: DN-45006
1 178.53€
Без налога: 973.99€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Наименование продукта | Charging Trolley for Notebooks/Tablets up to 16'' |
| Gross depth (mm) | 690.00 мм |
| Gross height (mm) | 1260.00 мм |
| Gross width (mm) | 770.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.67 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 шт. |
| Gross weight | 19.00 кг |
| Net weight | 17.50 кг |
| Dimensions (WxHxL) | 1260 x 824 x 650 мм |