CAT 6A S/FTP Patch Cord | LSZH AWG 26/7 | Length 5 m | Grey
- Preces kods: 428431
- EAN: 4016032327486
- MPN: DK-1644-A-050
4.84€
Bez nodokļa: 4.00€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Grey |
| Citas funkcijas | Length 5 m |
| Producer product name | CAT 6A S/FTP Patch Cord |
| Kabeļa tips | LSZH AWG 26/7 |
| Gross depth (mm) | 22.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18.40 g |
| Plastic (No PET) | 4.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1848 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.17 kg |