CAT 6A S/FTP Patch Cord | LSZH AWG 26/7 | Length 5 m | Grey
- Код товара: 428431
- EAN: 4016032327486
- MPN: DK-1644-A-050
4.84€
Без налога: 4.00€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет товара | Grey |
| Другие особенности | Length 5 m |
| Producer product name | CAT 6A S/FTP Patch Cord |
| Тип кабеля | LSZH AWG 26/7 |
| Gross depth (mm) | 22.00 мм |
| Gross height (mm) | 250.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1848 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.17 кг |