Digitus | Outdoor Installation Cable | DK-1741-VH-1-OD
- Preces kods: 428434
- EAN: 4016032387435
- MPN: DK-1741-VH-1-OD
102.92€
Bez nodokļa: 85.06€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 5.75 kg |
| Net weight | 5 kg |
| Producer product name | DK-1741-VH-1-OD |
| Producer product family | Outdoor Installation Cable |
| Citas funkcijas | 1200 MHz transmission frequency; Permanent link certified; PoE Power over Ethernet support |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Krāsa | Black/Purple |