Digitus | Outdoor Installation Cable | DK-1741-VH-1-OD
- Код товара: 428434
- EAN: 4016032387435
- MPN: DK-1741-VH-1-OD
102.92€
Без налога: 85.06€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.75 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 5.75 кг |
| Net weight | 5 кг |
| Producer product name | DK-1741-VH-1-OD |
| Producer product family | Outdoor Installation Cable |
| Другие особенности | 1200 MHz transmission frequency; Permanent link certified; PoE Power over Ethernet support |
| Длина кабеля | 100 м |
| Цвет | Black/Purple |