Digitus | Orange
- Preces kods: 428437
- EAN: 4016032392101
- MPN: DK-1743-VH-1
73.36€
Bez nodokļa: 60.63€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 67.50 kg |
| Net weight | 67.00 kg |
| Citas funkcijas | The Digitus Cat 7 installation cable is designed for use in the structured data center and the building cabling according to ISO/IEC 11801, DIN EN 50288-4-1, DIN EN 50173, IEC 61156-7, EN 50288-9-1. The cable is perfectly suitable for the transmission of both analog and digital data and also supports POE and POE+. The shielding structure is composed of single shielded pairs with a tinned copper braid, which ensures excellent shielding and electrical values. |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Produkta krāsa | Orange |
| Kabeļa tips | S-FTP installation cable |