Digitus | Orange
- Код товара: 428437
- EAN: 4016032392101
- MPN: DK-1743-VH-1
73.36€
Без налога: 60.63€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 67.50 кг |
| Net weight | 67.00 кг |
| Другие особенности | The Digitus Cat 7 installation cable is designed for use in the structured data center and the building cabling according to ISO/IEC 11801, DIN EN 50288-4-1, DIN EN 50173, IEC 61156-7, EN 50288-9-1. The cable is perfectly suitable for the transmission of both analog and digital data and also supports POE and POE+. The shielding structure is composed of single shielded pairs with a tinned copper braid, which ensures excellent shielding and electrical values. |
| Длина кабеля | 100 м |
| Тип кабеля | S-FTP installation cable |
| Цвет товара | Orange |