Digitus | Cat.7 S/FTP Installation Cable | DK-1743-VH-D-5
- Preces kods: 428440
- EAN: 4016032380573
- MPN: DK-1743-VH-D-5
685.83€
Bez nodokļa: 566.80€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | DK-1743-VH-D-5 |
| Producer product family | Cat.7 S/FTP Installation Cable |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 67.50 kg |
| Net weight | 67.00 kg |
| Kabeļa garums | 500 m |