Digitus | Cat.7 S/FTP Installation Cable | DK-1743-VH-D-5
- Код товара: 428440
- EAN: 4016032380573
- MPN: DK-1743-VH-D-5
685.83€
Без налога: 566.80€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | DK-1743-VH-D-5 |
| Producer product family | Cat.7 S/FTP Installation Cable |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 360.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 67.50 кг |
| Net weight | 67.00 кг |
| Длина кабеля | 500 м |