Epson Epson DURABrite Pro | Magenta
- Preces kods: 429083
- EAN: 8715946726977
- MPN: C13T90734N
116.11€
Bez nodokļa: 95.96€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Epson DURABrite Pro |
| Gross depth (mm) | 187.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1410 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Savienojamie produkti | WF-6090, WF-6590 |
| Lappušu apjoms | 7000 lappuses |