Mercusys AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter | MA30H
- Preces kods: 429263
- EAN: 6957939001414
- MPN: MA30H
11.17€
Bez nodokļa: 9.23€
| Ražotājs | Mercusys |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 pcs |
| Gross weight | 0.119 kg |
| Net weight | 0.019 kg |
| Producer product name | MA30H |
| Producer product family | AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter |