Mercusys AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter | MA30H
- Код товара: 429263
- EAN: 6957939001414
- MPN: MA30H
11.17€
Без налога: 9.23€
| Производитель | Mercusys |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 0.119 кг |
| Net weight | 0.019 кг |
| Producer product name | MA30H |
| Producer product family | AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter |