Milwaukee
- Preces kods: 429462
- EAN: 4002395289943
- MPN: 4933459199
455.86€
Bez nodokļa: 376.74€
| Ražotājs | Milwaukee |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 396 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 88 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00574992 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 150 pcs |
| Gross weight | 2.23 kg |
| Net weight | 2.2 kg |