Jimmy | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series
- Preces kods: 429472
- EAN: 6946499385751
- MPN: B13Q3170003R
13.71€
Bez nodokļa: 11.33€
| Ražotājs | Jimmy |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 173.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 277 pcs |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Net weight | 0.73 kg |
| Savienojamie produkti | For PW11 and HW11 series |
| Producer product name | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series |