Jimmy | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series
- Код товара: 429472
- EAN: 6946499385751
- MPN: B13Q3170003R
13.71€
Без налога: 11.33€
| Производитель | Jimmy |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 173.00 мм |
| Gross height (mm) | 396.00 мм |
| Gross width (mm) | 91.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 277 шт. |
| Gross weight | 0.78 кг |
| Net weight | 0.73 кг |
| Совместимые продукты | For PW11 and HW11 series |
| Producer product name | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series |