Lenovo RTX 2000 Ada | NVIDIA | 16 GB | GDDR6 | PCIe 4.0 x 8
- Preces kods: 429908
- EAN: 195892100201
- MPN: 4X61P69962
901.67€
Bez nodokļa: 745.18€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 160 pcs |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | RTX 2000 Ada |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Interfeisa tips | PCIe 4.0 x 8 |
| DisplayPort | 4x VESA mini-DisplayPort |
| Grafisko procesoru saime | NVIDIA |