Pantum BP2300W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | White
- Preces kods: 430692
- EAN: 6936358047609
- MPN: BP2300W
88.91€
Bez nodokļa: 73.48€
| Ražotājs | Pantum |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Produkta veids | Printer |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product name | BP2300W |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Mono |
| Gross depth (mm) | 337.00 mm |
| Gross height (mm) | 179.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 65 pcs |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Net weight | 4.80 kg |