Pantum BP2300W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | White
- Код товара: 430692
- EAN: 6936358047609
- MPN: BP2300W
88.91€
Без налога: 73.48€
| Производитель | Pantum |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Тип продукта | Printer |
| Wi-Fi | Yes |
| Технология печати | Laser |
| Печать | Mono |
| Producer product name | BP2300W |
| Gross depth (mm) | 337.00 мм |
| Gross height (mm) | 179.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 65 шт. |
| Gross weight | 6.30 кг |
| Net weight | 4.80 кг |