Goobay | 45298 USB-C Charger Set (5 W), Cable 1 m
- Preces kods: 431153
- EAN: 4040849452987
- MPN: 45298
6.16€
Bez nodokļa: 5.09€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 45298 USB-C Charger Set (5 W), Cable 1 m |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 19.00 mm |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Palette Qty | 14286 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Produkta krāsa | Black |