Goobay | 45298 USB-C Charger Set (5 W), Cable 1 m
- Код товара: 431153
- EAN: 4040849452987
- MPN: 45298
6.16€
Без налога: 5.09€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 45298 USB-C Charger Set (5 W), Cable 1 m |
| Gross depth (mm) | 45.00 мм |
| Gross height (mm) | 19.00 мм |
| Gross width (mm) | 38.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Paper/Pasteboard | 10 гр. |
| Palette Qty | 14286 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Цвет товара | Black |