EINHELL IMPACT HAMMER TC-RH 800 4F | Einhell
- Preces kods: 431729
- EAN: 4006825634570
- MPN: 4257980
84.10€
Bez nodokļa: 69.50€
| Ražotājs | Einhell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 359.00 mm |
| Gross height (mm) | 107 mm |
| Gross width (mm) | 420 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Palette Qty | 54 pcs |
| Gross weight | 4.97 kg |
| Net weight | 4.47 kg |