EINHELL IMPACT HAMMER TC-RH 800 4F | Einhell
- Код товара: 431729
- EAN: 4006825634570
- MPN: 4257980
84.10€
Без налога: 69.50€
| Производитель | Einhell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 359.00 мм |
| Gross height (mm) | 107 мм |
| Gross width (mm) | 420 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Palette Qty | 54 шт. |
| Gross weight | 4.97 кг |
| Net weight | 4.47 кг |