BLACK & DECKER | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW | 25 cm
- Preces kods: 431892
- EAN: 5035048465936
- MPN: GKC1825L20-QW
109.30€
Bez nodokļa: 90.33€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross weight | 4.19 kg |
| Net weight | 3.77 kg |
| Producer product name | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross width (mm) | 222 mm |
| Gross height (mm) | 242 mm |
| Volume (m3) | 0.02256408 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Palette Qty | 38 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| PET | 20 g |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Motorzāģa sliedes garums | 25 cm |