BLACK & DECKER | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW | 25 cm
- Код товара: 431892
- EAN: 5035048465936
- MPN: GKC1825L20-QW
109.30€
Без налога: 90.33€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross weight | 4.19 кг |
| Net weight | 3.77 кг |
| Producer product name | Cordless Chainsaw GKC1825L20-QW |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 420 мм |
| Gross width (mm) | 222 мм |
| Gross height (mm) | 242 мм |
| Volume (m3) | 0.02256408 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.42 кг |
| Palette Qty | 38 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| PET | 20 гр. |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Длина пильной шины | 25 см |