Deepcool Ultra-portable Case | CH160 WH | White | Mini-ITX | ATX PS2
- Preces kods: 432198
- EAN: 6933412774440
- MPN: R-CH160-WHNGI0-G-1
53.92€
Bez nodokļa: 44.56€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Mini-ITX |
| Produkta krāsa | White |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Producer product name | CH160 WH |
| Producer product family | Ultra-portable Case |
| Gross depth (mm) | 336.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 45 pcs |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Net weight | 3.30 kg |
| Paplašinājumu sloti | 3 |
| Diskdziņa nišas | 1x 3.5" ; 1x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |