Apple Lightning to USB Cable (1m) | Apple
- Код товара: 432557
- EAN: 195949087714
- MPN: MUQW3ZM/A
24.31€
Без налога: 20.09€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 8229 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.01 кг |