EZVIZ Security Control Panel (up to 64 EZVIZ sensors, Type-C, RJ45) | CSA31
- Preces kods: 432562
- EAN: 6941545620688
- MPN: CSA31
44.38€
Bez nodokļa: 36.68€
| Ražotājs | EZVIZ |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 96 mm |
| Gross width (mm) | 81 mm |
| Gross height (mm) | 99 mm |
| Volume (m3) | 0.000769824 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Palette Qty | 1122 pcs |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.111 kg |
| Net weight | 0.071 kg |
| Producer product name | CSA31 |
| Producer product family | Security Control Panel (up to 64 EZVIZ sensors, Type-C, RJ45) |