EZVIZ Security Control Panel (up to 64 EZVIZ sensors, Type-C, RJ45) | CSA31
- Код товара: 432562
- EAN: 6941545620688
- MPN: CSA31
44.38€
Без налога: 36.68€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 96 мм |
| Gross width (mm) | 81 мм |
| Gross height (mm) | 99 мм |
| Volume (m3) | 0.000769824 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Palette Qty | 1122 шт. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 0.111 кг |
| Net weight | 0.071 кг |
| Producer product name | CSA31 |
| Producer product family | Security Control Panel (up to 64 EZVIZ sensors, Type-C, RJ45) |