EZVIZ PIR Motion Sensor | CS-T1C | White
- Preces kods: 432563
- EAN: 6941545607580
- MPN: CST1C
19.61€
Bez nodokļa: 16.21€
| Ražotājs | EZVIZ |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CS-T1C |
| Producer product family | PIR Motion Sensor |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 93.00 mm |
| Gross width (mm) | 52.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Palette Qty | 1942 pcs |
| TI weight (kg) | 0.006 kg |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Citas funkcijas | Detection distance: up to 7m; Motion detection angle: 90 degrees; Method of information transmission to the control panel : ZigBee 3.0; Information transfer to the user: Wi-Fi ; IP class: IP20 |