EZVIZ PIR Motion Sensor | CS-T1C | White
- Код товара: 432563
- EAN: 6941545607580
- MPN: CST1C
19.61€
Без налога: 16.21€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CS-T1C |
| Producer product family | PIR Motion Sensor |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 92.00 мм |
| Gross height (mm) | 93.00 мм |
| Gross width (mm) | 52.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 25 гр. |
| Palette Qty | 1942 шт. |
| TI weight (kg) | 0.006 кг |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Другие особенности | Detection distance: up to 7m; Motion detection angle: 90 degrees; Method of information transmission to the control panel : ZigBee 3.0; Information transfer to the user: Wi-Fi ; IP class: IP20 |