Lenovo | ThinkSmart Core 15m Cable
- Preces kods: 432629
- EAN: 195892053941
- MPN: 40CLCBCTRL
105.51€
Bez nodokļa: 87.20€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ThinkSmart Core 15m Cable |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Kabeļa garums | 15 m |