Lenovo | ThinkSmart Core 15m Cable
- Код товара: 432629
- EAN: 195892053941
- MPN: 40CLCBCTRL
105.51€
Без налога: 87.20€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ThinkSmart Core 15m Cable |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1667 шт. |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Длина кабеля | 15 м |