Digitus | 4K All-in-One Video Bar - Video Conference System | DS-55581
- Preces kods: 432964
- EAN: 4016032487050
- MPN: DS-55581
186.85€
Bez nodokļa: 154.42€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 386 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Producer product name | DS-55581 |
| Producer product family | 4K All-in-One Video Bar - Video Conference System |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Video rezolūcijas | 3840 x 2160 pikseļi |