Digitus | 4K All-in-One Video Bar - Video Conference System | DS-55581
- Код товара: 432964
- EAN: 4016032487050
- MPN: DS-55581
186.85€
Без налога: 154.42€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 386 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Producer product name | DS-55581 |
| Producer product family | 4K All-in-One Video Bar - Video Conference System |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Разрешение видео | 3840 x 2160 пикселей |