Fractal Design Gaming Chair | Refine | Fabric Light
- Preces kods: 433015
- EAN: 7340172706731
- MPN: FD-CH-RE1F-02
461.62€
Bez nodokļa: 381.50€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1070 mm |
| Gross height (mm) | 680 mm |
| Gross width (mm) | 380 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 450.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.95 kg |
| Volume (m3) | 0.276488 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 9.55 kg |
| Net weight | 7.60 kg |
| Produkta nosaukums | Refine |
| Krāsa | Fabric Light |
| Adjustable backrest | Yes |
| Svars (max) | 125 kg |
| Produktu saime | Gaming Chair |