Fractal Design Gaming Chair | Refine | Fabric Light
- Код товара: 433015
- EAN: 7340172706731
- MPN: FD-CH-RE1F-02
461.62€
Без налога: 381.50€
| Производитель | Fractal Design |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1070 мм |
| Gross height (mm) | 680 мм |
| Gross width (mm) | 380 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 450.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.95 кг |
| Volume (m3) | 0.276488 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 9.55 кг |
| Net weight | 7.60 кг |
| Наименование продукта | Refine |
| Цвет | Fabric Light |
| Семейство продукта | Gaming Chair |
| Регулируемая спинка | Yes |
| Вес (макс) | 125 кг |