Fixed | Bikee ALU 2 | FIXBIA2-BK | Adjustable | Holder | Black | 360 ° | 6.7 "
- Preces kods: 433112
- EAN: 8591680140596
- MPN: FIXBIA2-BK
22.08€
Bez nodokļa: 18.25€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross width (mm) | 194.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5240 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Pielāgojams | Yes |
| Ekrāna izmērs (max) | 6.7 in |
| Producer product name | FIXBIA2-BK |
| Korpusa veids | Holder |
| Producer product family | Bikee ALU 2 |
| Iebūvētais lādētājs | No |
| Rotācija | 360 ° |
| Krāsa | Black |