Fixed | Bikee ALU 2 | FIXBIA2-BK | Adjustable | Holder | Black | 360 ° | 6.7 "
- Код товара: 433112
- EAN: 8591680140596
- MPN: FIXBIA2-BK
22.08€
Без налога: 18.25€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 17.00 мм |
| Gross width (mm) | 194.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5240 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Регулируемый | Yes |
| Screen size (max) | 6.7 дюйм |
| Producer product name | FIXBIA2-BK |
| Тип чехла | Holder |
| Producer product family | Bikee ALU 2 |
| Встроенное зарядное устройство | No |
| Цвет | Black |
| Вращение | 360 ° |