Targus SafeFit | 10.5 " | Rotating Tablet Case | Black
- Preces kods: 434671
- EAN: 5051794028713
- MPN: THZ785GL
18.85€
Bez nodokļa: 15.58€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross depth (mm) | 26 mm |
| Gross width (mm) | 193 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Volume (m3) | 0.00148031 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Palette Qty | 584 pcs |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Net weight | 0.38 kg |
| Izmēri | 9-10.5 in |
| Producer product name | SafeFit |
| Fits up to size | 10.5 in |
| Dimensijas (WxDxH) | 275 x 205 x 20 mm |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | PU |
| Korpusa veids | Rotating Tablet Case |